LEKSAKER, 19 st, metall, plast, "Snobben", bl.a. Aviva och ITT, främst 1970- och 1980-tal.

526594. LEKSAKER, 19 st, metall, plast, "Snobben", bl.a. Aviva och ITT, främst 1970- och 1980-tal.

Höjd 3 - 8 cm.

Skador, bruksslitage. En skateboard saknar hjul.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 3 - 8 cm.

Antal besök: 596