LENNART T SWAHN. Skärgådsvy med hus, olja på pannå, sign.

526526. LENNART T SWAHN. Skärgådsvy med hus, olja på pannå, sign.

16x24 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

16x24 cm.

Antal besök: 1 274