MEDALJER och PINS, bland annat OS 1968, Em 1971 med mera.

52648. MEDALJER och PINS, bland annat OS 1968, Em 1971 med mera.

Bland annat Sverige och Finland.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 655