MODELLBÅTAR 13 st + 1 FYR i metall.

52631. MODELLBÅTAR 13 st + 1 FYR i metall.

Föreställande både civil- och krigsfartyg.

Omfattande skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 259