LENNART JIRLOW. Menu Sofiero Slottsrestaurang, färglitografi, signerad L. Jirlow.

526310. LENNART JIRLOW. Menu Sofiero Slottsrestaurang, färglitografi, signerad L. Jirlow.

E.A., ramstorlek 32 x 23 cm.

Lennart Jirlow (1936–2020)

Gör en kostnadsfri värdering!

E.A., ramstorlek 32 x 23 cm.

Lennart Jirlow (1936–2020)

Antal besök: 658