FILMAFFISCHER/STOLPAFFISCHER, 11 st, 1930/40/50/60-tal, bla "Bus stop" (Marilyn Monroe), "Det ljuva livet" (Anita Ekberg), "Sound of music" (Julie Andrews).

52619. FILMAFFISCHER/STOLPAFFISCHER, 11 st, 1930/40/50/60-tal, bla "Bus stop" (Marilyn Monroe), "Det ljuva livet" (Anita Ekberg), "Sound of music" (Julie Andrews).

Mord på nattexpressen
Ihana elämä - syntistä leikkiä! (Det ljuva livet)
L'ombre du Passé (Ensam stjärna)
Pour Moi et Ma Mie (Min flicka i vapenrock)
Synd
Weekend i Havanna
Sound of Music
Kesäleski, gräsänklingen (Flickan ovanpå)
Bus Stop
Niagara
I hetaste laget

2 planscher på Marilyn Monroe medföljer.

Slitage, skador, veck, tejprester, revor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mord på nattexpressen
Synd
Weekend i Havanna
Sound of Music
Bus Stop
Niagara
I hetaste laget

Antal besök: 1 841