Vas, lergods, Marcello Fantoni, Italien.

526070. Vas, lergods, Marcello Fantoni, Italien.

Glasyr i blått, guld, rött, vitt och svart, höjd 33 cm.

Mynning nagg, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mynning nagg, bruksslitage.

Antal besök: 1 763