52605. FILMAFFISCHER, 11 st, 1930/40-tal, bla "Oss baroner emellan" och "Vad veta väl männen".
Filmaffischer, varav 7 st är sk stolpaffischer.
Synd
Katarina
Gläd dig i din ungdom
Ödemarksprästen
Oss baroner emellan
Kungen kommer
På liv och död
I brist på bevis
Gubben kommer
Gläd dig i din ungdom
Vad veta väl männen.
Slitage, skador, revor, veck.