KANNOR, 10 st, porslin, bl a Rörstrand och Gustafsberg, 1800-/1900-tal.

526038. KANNOR, 10 st, porslin, bl a Rörstrand och Gustafsberg, 1800-/1900-tal.

Höjd ca 17-21 cm.

Smärre krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 17-21 cm.

Smärre krackelyr.

Antal besök: 268