KLOCKSKÅP, med skrivklaff, 1800-tal.

526031. KLOCKSKÅP, med skrivklaff, 1800-tal.

Lod och pendel finns, längd 115, djup 46, höjd 209 cm.

Slitage, skador, maskstungen. Renoverat, kompletterat. Möjligen omarbetat.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 637