LENA BJÖRN. "Livet". Blandteknik på trä, signerad och daterad -2000.

525859. LENA BJÖRN. "Livet". Blandteknik på trä, signerad och daterad -2000.

25 x 25 cm.

Smärre färgsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

25 x 25 cm.

Smärre färgsläpp.

Antal besök: 843