525811. SKIPPER samt BARBIE, Mattel Inc med väskor och tillbehör, 1900-talets andra hälft.
Medföljer diverse kläder, extra huvud och peruker samt accessoarer i två väskor.
Dockor längd ca 23 - 28 cm.
Slitage, missfärgningar. Tillbehör delvis med skador.