SKIPPER samt BARBIE, Mattel Inc med väskor och tillbehör, 1900-talets andra hälft.

525811. SKIPPER samt BARBIE, Mattel Inc med väskor och tillbehör, 1900-talets andra hälft.

Medföljer diverse kläder, extra huvud och peruker samt accessoarer i två väskor.
Dockor längd ca 23 - 28 cm.

Slitage, missfärgningar. Tillbehör delvis med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dockor längd ca 23 - 28 cm.

Antal besök: 777