PIEDESTAL, porslin, Rörstrand, 1900-talets första del.

525758. PIEDESTAL, porslin, Rörstrand, 1900-talets första del.

Majolika, höjd 135,5 cm.

Några nagg samt mindre lagning av nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Majolika, höjd 135,5 cm.

Antal besök: 1 781