SKÅL, glas, slipad dekor, Gunnar Cyrén, Orrefors.

525605. SKÅL, glas, slipad dekor, Gunnar Cyrén, Orrefors.

Skål i klarglas med slipat dekor.
Signerad Orrefors GL 4410-72.
Höjd 11 cm, diameter 21,5 cm.
Etikettmärkt.

Bruksskick. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad Orrefors GL 4410-72.
Höjd 11 cm, diameter 21,5 cm.
Etikettmärkt.

Bruksskick. Repor.

Antal besök: 1 107