GARNITYR, 6 delar, silver, Karl Laine, Finland. 1970-tal.

52556. GARNITYR, 6 delar, silver, Karl Laine, Finland. 1970-tal.

Signerade KL.
Ringar med ställbara storlekar. 49 x 56 mm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerade KL.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 880