SIDEBOARD / BUFFÉ EK TIDIGT 1900-TAL.

525500. SIDEBOARD / BUFFÉ EK TIDIGT 1900-TAL.

Höjd 120 cm Längd 150 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 120 cm Längd 150 cm.

Bruksslitage.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 452