SNEDKLAFFSSEKRETÄR, mahogny, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

525423. SNEDKLAFFSSEKRETÄR, mahogny, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

Höjd 1,03 cm
Bredd 89 cm
Djup 43 cm.

Bruksslitage
Avslag av fanér på en av inredningens lådor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 1,03 cm
Bredd 89 cm
Djup 43 cm.

Bruksslitage

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 416