7 kaffekoppar och fat (+ 4 koppar medföljer), 3 tekoppar och fat (+ 2 koppar medföljer), 6 tallrikar, 5 assietter, 2 uppläggningsfat, 2 skålar, 1 kaffekanna, 1 bringare, 3 karotter.
1 lock till karott med kraftiga nagg, slitage.