LARS-OLOF LOELD. Olja och blyerts på pannå, signerad LOE och daterad 1987.

525290. LARS-OLOF LOELD. Olja och blyerts på pannå, signerad LOE och daterad 1987.

Geometrisk komposition, ca. 26x21 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 447