YO JOHANSSON. Olja på duk, motiv med fiskare och sjöbodar, signerad.

525275. YO JOHANSSON. Olja på duk, motiv med fiskare och sjöbodar, signerad.

56 x 70 cm.

Fläckar.

Yo Johansson (1897–1963)

Gör en kostnadsfri värdering!

56 x 70 cm.

Fläckar.

Yo Johansson (1897–1963)

Antal besök: 452