KERAMIK, bland annat Rörstrand, Arabia och Upsala Ekeby.

525218. KERAMIK, bland annat Rörstrand, Arabia och Upsala Ekeby.

Smörask och vas, Arabia. Vas, servisdelar, Rörstrand. Vas, Upsala Ekeby med mera.

Bruksslitage. Nagg på vas, Ekeby. Smörasken med spricka i locket.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 696