Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
BERTIL FORSLUND. Olja på duk, 2 st, signerade och daterade 2012 samt 2013.
525120. BERTIL FORSLUND. Olja på duk, 2 st, signerade och daterade 2012 samt 2013.
Ca. 38x39 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca. 38x39 cm.
Gomér & Andersson Linköping
5 642