VÄGGLAMPA, glas, troligen Glössner, 1940/50-tal.

525104. VÄGGLAMPA, glas, troligen Glössner, 1940/50-tal.

Etsad dekor med fisk, ca. 35x22 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 379