Gomér & Andersson Norrköping
Glas
Övrigt
VAS, glas, Stylo, Spanien, 1900-talets mitt.
524952. VAS, glas, Stylo, Spanien, 1900-talets mitt.
Höjd ca 75 cm.
Ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 75 cm.
Ytslitage.
Gomér & Andersson Norrköping
325