TOMTAR, ca 70 st (två lådor), keramik / kompositmaterial / porslin / tyg, 19-/2000-tal.
524908. TOMTAR, ca 70 st (två lådor), keramik / kompositmaterial / porslin / tyg, 19-/2000-tal.
Höjder 4 - 32 cm.
Förekomst slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjder 4 - 32 cm.
Förekomst slitage.
Leiflers Auktionshus
434