SALONGSGRUPP, 4 delar, möjligen Carl Malmsten, 1920/30-tal.

524890. SALONGSGRUPP, 4 delar, möjligen Carl Malmsten, 1920/30-tal.

2 fåtöljer
Rygghöjd ca 70 cm

Soffa
Längd ca 200 cm
Bredd 85 cm
Rygghöjd ca 70 cm

Bord
Höjd ca 60 cm
Diameter 90 cm.

Bruksslitage. Fanérskador. Textil med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 fåtöljer
Rygghöjd ca 70 cm

Soffa
Längd ca 200 cm
Bredd 85 cm
Rygghöjd ca 70 cm

Bord
Höjd ca 60 cm
Diameter 90 cm.

Antal besök: 465