2 fåtöljer Rygghöjd ca 70 cm
Soffa Längd ca 200 cm Bredd 85 cm Rygghöjd ca 70 cm
Bord Höjd ca 60 cm Diameter 90 cm.
Bruksslitage. Fanérskador. Textil med fläckar.