Gomér & Andersson Linköping
Konst
Skulptur
AXEL ABBE. Efter. "Solrose", signerad.
524877. AXEL ABBE. Efter. "Solrose", signerad.
Höjd ca. 48 cm.
Skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca. 48 cm.
Skador.
Gomér & Andersson Linköping
1 237