VÄDERKVARN FÖR TRÄDGÅRD, 1900-tal.

524870. VÄDERKVARN FÖR TRÄDGÅRD, 1900-tal.

Trä. Höjd 180 cm med vinge, husets höjd 140 cm. Delbar.

Slitage, märken, sprickor och skador. Rötskada på en fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 16 235