MILITÄRMÖSSA, HÖLSTER, PARADBÄLTE.

524867. MILITÄRMÖSSA, HÖLSTER, PARADBÄLTE.

Militärmössa Originalkartong märkt C Crowley British Officers Peaked Cap. Royal Artillery storlek 58.
Hölster British Officers Pattern 1914 WW1 open top revolver holster.
Paradbälte Artillery stable belt.

Mössa obetydligt slitage.
Hölster åldersslitage, repor
Paradbälte obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mössa obetydligt slitage.
Hölster åldersslitage, repor

Antal besök: 509