SKULPTUR, glas, Oiva Toikka, Nuutajärvi, signerad samt numrerad 73/750.

524835. SKULPTUR, glas, Oiva Toikka, Nuutajärvi, signerad samt numrerad 73/750.

Skulptur, ägg i flerfärgat, matterat glas.
Turkey Fowl Egg / Turkinkanan muna, årsägg 2005.
Höjd ca 12 cm.
Signerat O. Toikka Nuutajärvi, numrerad 73/750.

Bruksskick. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 12 cm.

Bruksskick. Repor.

Antal besök: 703