ARMBAND samt ÖRHÄNGEN, ett par, Österrike/Ungern,1867-1922. Signerad EGY.

524817. ARMBAND samt ÖRHÄNGEN, ett par, Österrike/Ungern,1867-1922. Signerad EGY.

Förgyllt låghaltigt silver. Dekor av blåa stenar samt pärlor. Armband längd 18 cm. Örhängen, höjd 4,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 420