BONAD, allmoge, 1800/1900-tal.

524798. BONAD, allmoge, 1800/1900-tal.

Ca. 200x73 cm.

Bruksslitage. Fransar ställvis borta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 200x73 cm.

Antal besök: 972