RÄV , uppstoppad.

RÄV , uppstoppad.
524770. RÄV , uppstoppad.

Höjd 58 cm, längd 80 cm. Skador på öronen. Åldersslitage.

Slitage, skador på öronen.

Gör en kostnadsfri värdering!
524770. RÄV , uppstoppad.

Slitage, skador på öronen.

Antal besök: 596