MATBORD, Art Deco, 1920/30-tal.

524742. MATBORD, Art Deco, 1920/30-tal.

2 iläggsskivor á 56 cm. Längd 141, bredd 80, höjd 75 cm.

Slitage, märken, repor, fläckar. Dekordel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 893