VALERIE OLSSON KOMSTAD. Skogslandskap, olja på duk, signerad VO Komstad.

524719. VALERIE OLSSON KOMSTAD. Skogslandskap, olja på duk, signerad VO Komstad.

65x99 cm, rammått 83x116 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

65x99 cm, rammått 83x116 cm.

Antal besök: 3 962