SKRIVBORD, Kontorsmöbler Verkstads AB Lindqvist, Motala, 1900-talets mitt.

524666. SKRIVBORD, Kontorsmöbler Verkstads AB Lindqvist, Motala, 1900-talets mitt.

Fanerad skiva och lådor. Benställning och hurts i lackerad metall. Hurts med tre lådor och en utdragbar avlastningsskiva. Märkt med plakett. Längd 223. Bredd 125. Höjd 75 cm.

Slitage. Repor och märken. List runt skiva delvis släppt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 098