KORNISCH, förgylld, 1900-tal.

KORNISCH, förgylld, 1900-tal.
524650. KORNISCH, förgylld, 1900-tal.

Kornisch med längd 151, bredd 7 cm.

Förgyllningsbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgyllningsbortfall.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 377