ETAGERHYLLA, 1800-tal.

ETAGERHYLLA, 1800-tal.
52457. ETAGERHYLLA, 1800-tal.

Mahogny, höjd 106 cm, bredd 59 cm, djup 44 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
52457. ETAGERHYLLA, 1800-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 280