SERVETTER, 14 st, linnedamast, 1900-tal.

524539. SERVETTER, 14 st, linnedamast, 1900-tal.

10 + 4 st.

Ej genomgångna, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

10 + 4 st.

Ej genomgångna, bruksslitage.

Antal besök: 418