MODELLBILAR OCH TILLBEHÖR, plåt, 24 delar, Corgi Toys, Dinky Toys och Lesney, 1900-talets mitt.

524536. MODELLBILAR OCH TILLBEHÖR, plåt, 24 delar, Corgi Toys, Dinky Toys och Lesney, 1900-talets mitt.

Olika modeller, storlekar och skick
Längd 4-15,5 cm.

Bruksslitage-hårt bruksslitage
Ej kompletta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 4-15,5 cm.

Ej kompletta.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 692