POUL HENNINGSEN. LOUIS POULSEN PH 5 LAMP I LILA, 1900-TAL.

524526. POUL HENNINGSEN. LOUIS POULSEN PH 5 LAMP I LILA, 1900-TAL.

PH 5 i lila färg.

Bruksslitage.

Poul Henningsen (1894–1967)

Gör en kostnadsfri värdering!

PH 5 i lila färg.

Bruksslitage.

Poul Henningsen (1894–1967)

Haluta
Antal besök: 7 171