CELLO, 1900-tal.

CELLO, 1900-tal.
524472. CELLO, 1900-tal.

Kommer med ställ. Cellorns längd ca 124 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
524472. CELLO, 1900-tal.

Slitage.

Antal besök: 1 060