DRYCKESHORN, ben och nysilver. Om kring sekelskiftet 1900.

524445. DRYCKESHORN, ben och nysilver. Om kring sekelskiftet 1900.

Höjd ca. 55 cm.

Lagning. Försilvring med kraftigt slitage. Lock med smärre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 55 cm.

Antal besök: 620