MATSERVISDELAR, ca 45 delar, flintgods, "Vinranka", Gefle, Arthur Percy.

52432. MATSERVISDELAR, ca 45 delar, flintgods, "Vinranka", Gefle, Arthur Percy.

14 djupa tallrikar, 5 stora tallrikar, 2 förrättstallrikar, 10 assietter, terrin, kanna, såsskål, 2+2+1 uppläggningsfat, skålfat, 2+1 uppläggningsskålar samt 2 fat med hänkel.

Bruksslitage, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, enstaka nagg.

Antal besök: 3 201