BÅTSKÅL på fot, rutslipad kristall, 1900-talets första hälft.

524318. BÅTSKÅL på fot, rutslipad kristall, 1900-talets första hälft.

Höjd 26, längd 35, bredd 21 cm.
Proveniens dödsboet efter Gunnel Glingsten Lammhult.

Flera nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Flera nagg.

Antal besök: 1 019