BLOMLÅDA, i form av sockel, empire, 1800-tal.

52430. BLOMLÅDA, i form av sockel, empire, 1800-tal.

Med lejontassar. Längd 36 cm.

Slitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med lejontassar. Längd 36 cm.

Slitage och märken.

Antal besök: 1 408