BRICKOR, 9 st samt COASTER för Champagne, nysilver.

524275. BRICKOR, 9 st samt COASTER för Champagne, nysilver.

Coaster med bottenbricka i trä, England diameter 21 cm.
Brickor längd mellan 28,5 och 63 cm.
Proveniens dödsboet efter Gunnel Glingsten Lammhult.

Lättare bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lättare bruksslitage.

Antal besök: 659