4 par varav 1 par märkt H J-n höjd 7,5, 9,5, 11,5 och 15 cm. 3 st höjd 10, 14,5 och 22 cm. Proveniens dödsboet efter Gunnel Glingsten Lammhult.
Bruksslitage, repor, någon buckla.