LJUSSTAKAR, 11 st, mässing, malm, 1800/1900-tal.

524181. LJUSSTAKAR, 11 st, mässing, malm, 1800/1900-tal.

4 par varav 1 par märkt H J-n höjd 7,5, 9,5, 11,5 och 15 cm.
3 st höjd 10, 14,5 och 22 cm.
Proveniens dödsboet efter Gunnel Glingsten Lammhult.

Bruksslitage, repor, någon buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 st höjd 10, 14,5 och 22 cm.

Antal besök: 2 267