VITVINSGLAS, 12 st, gröna kupor med slipat ben. 1900-tal.

52416. VITVINSGLAS, 12 st, gröna kupor med slipat ben. 1900-tal.

Dekor av rand. Höjd 13 cm.

Smärre slitage, enstaka smärre.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor av rand. Höjd 13 cm.

Antal besök: 1 131