VILSTOLAR, 1 par, H55, Björn Hultén, Berga Form, 2000-tal.

524136. VILSTOLAR, 1 par, H55, Björn Hultén, Berga Form, 2000-tal.

Längd ihopfälld, ca 130 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ihopfälld, ca 130 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 947